Hledáte partnera pro správu vašeho domu?

Bytové domy spravujeme více než 60 let. Za tu dobu jsme se naučili domy stavět, spravovat, privatizovat i revitalizovat. V posledních několika jsme naši společnost přetransformovali do profesionální a ekonomicky silné správní společnosti. Staráme se o 12500 bytových a nebytových jednotek, a více jak 200 bytových domů nám dalo důvěru a svěřilo nám funkci profesionálního předsedy.

K vlastníkům bytových domů se chováme vždy jako partner. Provádíme je bludištěm legislativy, pomáháme s technickou správou domu, vedeme účetnictví, pomáháme řešit složité situace ve vztahů v domě, a to vše s respektem k jejich autonomnímu rozhodování.

Vyzkoušejte to s námi a získejte výhody, které využívají naši klienti. Vyplňte formulář dole na stránce a my vám připravíme nezávaznou nabídku ušitou na míru přímo pro váš dům​.

Ušetříte peníze

Díky množství spravovaných domů máme silnou vyjednávací pozici. S námi získáte ty nejlepší podmínky u dodavatelů služeb, pojištění, energií i údržby. Stejně jako naši stávající klienti budete mít také přístup k osvědčenému know-how jak uspořit energie, jak provádět údržbu i jak komunikovat s vlastníky při projednávání důležitých rozhodnutí.

Všechny povinnosti budou už navždy pod kontrolou

Zbavte se obav z neustále se měnící legislativy bydlení a účetních pravidel. Jsme profesionálové. Sledujeme všechny změny, pravidelně se školíme a staráme se o to, abyste váš dům vedli s aktuálně platnými informacemi.

Starostí se klidně můžete zbavit úplně

Není ve vašem domě nikdo, kdo by chtěl vykonávat funkci předsedy nebo člena výboru. My se odpovědnosti nebojíme. Jsme profesionálním předsedou 200 společenství vlastníků a každým dnem přibývají další. O své rozhodovací pravomoci naši klienti ovšem nepřichází. Spolupráci máme smluvně nastavenou tak, aby všechna důležitá rozhodnutí byla podmíněna souhlasem SVJ.

Získáte férového a zkušeného partnera

Máme otevřeno! Zvedáme telefony a nemáme úřední dny. Pro osobní jednání si jednoduše z kalendáře vyberete termín a hodinu setkání, kdy se vám to nejvíce hodí. Nečekají vás žádná překvapení, protože co slíbíme, to dodržíme! Když řekneme, že účetnictví vedeme komplexně, tak obsahuje opravdu všechno včetně uzávěrek, daňových přiznání i zastupování před úřady.

Už nikdy v tom nebudete sami, podpoříme vás

Pomůžeme vám organizovat a řídit shromáždění vlastníků. Pozveme vás na bezplatné semináře a školení, abyste se orientovali v problematice řízení společenství vlastníků. Budeme s vámi sdílet dobrou praxi z jiných domů, jednat za vás s úřady a díky aplikaci eDomovník ušetříte spoustu času, protože spolu zvládneme většinu komunikace snadno online.

Zkuste to s námi!

Připravíme vám nezávaznou nabídku ušitou na míru přímo pro váš dům. Stačí když vyplníte formulář viz níže a my se vám ozveme, nebo nám můžete rovnou zavolat na tel: +420 556 205 411